Четверта студентська конференція «Можливості та перспективи в індустрії гостинності» присвячена Всесвітньому Дню Туризму

27 вересня 2024 року у ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» відбулась четверта студентська конференція «Можливості та перспективи в індустрії гостинності», яка стала «вишенькою на торті» у місячнику чергування Циклової комісії спеціальних дисциплін спеціальності 241 – Готельно-ресторанна справа.

Відкрила конференцію, присвячену Всесвітньому Дню туризму голова циклової комісії, викладачка спецдисциплін Новак Ганна. В своїй доповіді вона привітала присутніх з Днем туризму та ознайомила з тематикою доповідей конференції.

На конференції були представлені творчі роботи та доповіді здобувачів освіти 2,3 та 4 курсів спеціальності «Готельно-ресторанна справа». Здобувачки освіти Кічук Г., Явтуховська В., Дабіжа К., Миронюк М. та Пєрєсєдова К. доповіли у своїх виступах про цікаві факти про туризм,  міжнародну класифікацію готелів, сучасні напрями у дизайні готелів,  висвітлили питання охорони праці та техніки безпеки в закладах гостинності, розглянули тему гастрономічного туризму.

Завершила конференцію викладач вищої категорії Вікторія Пелимська доповіддю про зворотну сторону масового туризму та про пов’язані з цим проблеми. Керували роботою здобувачів освіти досвідчені та кваліфіковані викладачі Культа С.В., Леник О.А.,  Гальчинська Л.М., Большакова О.В. та Новак Г.О. В своїх презентаціях здобувачі освіти показали високу спеціальну підготовку та знання у галузі індустрії гостинності та були  нагороджені грамотами за участь у роботі конференції.

Дякуємо за цікаві та інформативні доповіді та бажаємо подальших успіхів у навчанні на шляху до освоєння своєї спеціальності!

Уважно слідкувала за усім, що відбувалось наша гостя – директорка по роботі з персоналом готелю «Бристоль» – Вікторія Черник, представник роботодавця спеціальності 241 – Готельно-ресторанна справа. Вікторія оцінила рівень підготовки здобувачів освіти та похвалила їх за чудові доповіді. Дякуємо пані Вікторії за присутність на нашому заході!

• 02.10.2024