Здобувачі освіти коледжу взяли участь у ІІ-му науково-просвітницькому форумі «Кордон мужності та героїзму»

5  вересня 2024 року у Державному університеті інтелектуальних технологій і зв’язку відбувся ІІ-ий науково-просвітницький форум «Кордон мужності та героїзму» за участю Національної академії державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

У заході взяли участь прикордонники органів та підрозділів Державної прикордонної служби України, науковці, освітяни, здобувачі освіти університету та коледжу.

Метою означеного форуму стало збереження національної пам’яті про воїнів, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України та формування історичної пам’яті українського народу про героїзм прикордонників і прикордонниць у збройному опорі російському агресору.

Під час заходу відбулася презентація книжної серії «Шлях до перемоги», артбуку «Кордон незламності: війна через об’єктив» та часопису «Наука під час війни», підготовленого науково-педагогічним складом прикордонного ЗВО.  Здобувачі освіти коледжу з непідробним інтересом та захватом взяли участь у просвітницьку заході.

Дякуємо за запрошення!

• 05.09.2024