Прогулянка студентів і викладачів коледжу вимірювань ботанічним садом

Яка рання весна в цьому році… у квітні вже усе розквітло: і сакура, і півонії, і тюльпани, і гліцинія, і іриси, і бузок… Студенти і викладачі ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» не могли пропустити таку квітучу пору року, та організували прогулянку до Ботанічного саду ім. академіка В.І. Липського Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова.  На теперішній час в ботанічному саду Одеського національного університету на Французькому бульварі на площі 16 гектарів розміщено більше 3 000 видів рослин найрізноманітнішого віку. І з кожним роком «населення» зростає. За 190 років з різних куточків земної кулі зібрана і привезена прекрасна колекція. Щорічно сад відвідує до 10 000 екскурсантів, серед яких найбільше студентів та школярів.

Дякуємо Олександрі Сидоренко, Ользі Большаковій, Світлані Культі, Ларисі Подостроєць, Артему Гарбузу та Ганні Новак за організацію дозвілля для студентів коледжу.

Пропонуємо вам переглянути наш фотозвіт та поринути у квітучу атмосферу весни у Одесі.

• 23.04.2024