Прогулянка Ботанічним садом

Ботанічний сад загальнодержавного значення ім. академіка В.І. Липського Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова вже давно став чудовим місцем для осінніх прогулянок. Тож студенти ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» разом з заступником директора з виховної роботи Большаковою Ольгою Віталіївною, завідувачем відділення Сидоренко Олександрою Олександівною та викладачем Леник Ольгою Андріївною вирушили на прогулянку.

Студенти дізналися, що на теперішній час в ботанічному саду Одеського національного університету на Французькому бульварі на площі 16 гектарів розміщено більше 3 000 видів рослин найрізноманітнішого віку. І з кожним роком «населення» зростає. За 190 років з різних куточків земної кулі зібрана і привезена прекрасна колекція. Щорічно сад відвідує до 10 000 екскурсантів, серед яких найбільше студентів та школярів. На теперішній час рослини, вирощені у саду, прикрашають одеські вулиці, сквери та парки.

Затишна тепла погода, приємна компанія, неперевершені осінні кольори природи – все це зробило прогулянку дійсно чудовою та незабутньої, що увійде до скарбниці спогадів про таку неповторну студентську пору.

  • 26.10.2023