Екскурсія до Меморіалу героїчної оборони Одеси 411-ї берегової батареї

На цей раз студенти ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» у супроводі викладача Леник Ольги Андріївни місцем екскурсії обрали Меморіал героїчної оборони Одеси 411-ї берегової батареї.  Це меморіальний комплекс, присвячений обороні Одеси під час Другої світової війни. Меморіал героїчної оборони Одеси розташований на південній околиці Одеси. Входить до комплексу Пояса Слави.

Основна мета створення меморіалу – увічнити пам’ять захисників і визволителів Одеси від фашистських загарбників і військово-патріотичне виховання молоді.

Студенти відвідали  музей, виставку військової техніки та прекрасний парк. Виставлені експонати військової техніки є не просто муляжі, вони є повноцінною військовою технікою. Кожен куточок меморіалу нагадує про минуле.

На теперішній час меморіальний комплекс «411-а батарея» поповнився новими «експонатами» – знищеною військовою технікою російських окупантів. Пишаємося нашими захисниками, пишаємося Збройними силами України і віримо в нашу Перемогу! Тож, екскурсія видалась досить насиченою та сформувала серед студентів розуміння неоціненного подвигу тих, хто поклав своє життя заради миру. Екскурсія до Меморіалу героїчної оборони Одеси  411-ї берегової батареї Екскурсія до Меморіалу героїчної оборони Одеси  411-ї берегової батареї Екскурсія до Меморіалу героїчної оборони Одеси  411-ї берегової батареї Екскурсія до Меморіалу героїчної оборони Одеси  411-ї берегової батареї Екскурсія до Меморіалу героїчної оборони Одеси  411-ї берегової батареї

• 26.10.2023