Нагородження грамотами за написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності

З нагоди святкування Дня студента голова первинної профспілкової організації ДУІТЗ Людмила Гальчинська привітала переможців у написанні традиційного Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності 2023, який писала вся Україна в День української писемності та мови. Після написання диктанту студенти ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» відразу здали роботи викладачам української мови для перевірки і вже в Міжнародний день студента були визначені три найкращі роботи, і переможці нагороджені грамотами та солодкими подарунками!

Цього року І місце зайняла студентка групи 101 го Катерина Пєрєсєдова, ІІ місце зайняла студентка групи 101 квс Юлія Богуцька, ІІІ місце – Олеся Романюк група 101 го.

Щиро вітаємо наших активних, ініціативних, сповнених свіжих мрій студентів та бажаємо нових звершень!

• 22.11.2023