День Гідності та Свободи

 21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи – одне зі знакових офіційних свят. Воно приурочене двом революціям в Україні – Помаранчевій революції  2004 року та Революції  Гідності 2013 року. Цього дня українці вшановують пам’ять про людей, які під час Революції Гідності та Помаранчевої революції стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів держави та її європейського вибору. Це особлива дата для кожного свідомого українця, для кожного справжнього патріота!

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи студенти ВСП “Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» провели флешмоб та записали привітальне відео, кожен зі студентів мав можливість висловити свою думку, що для кожного з них означають такі великі слова як Гідність та Свобода. Також студенти подякували нашим захисникам та захисницям, які сьогодні воюють у російсько-українській війні за: незалежність та територіальну цілісність, волю, соборність, гідність України та українців.

Щиро вітаємо усіх з Днем Гідності та Свободи! Бажаємо мирного неба над українською землею, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні. Нехай Господь береже нашу Батьківщину і кожного з нас!

Ми вистоїмо! Ми переможемо!

Герої не вмирають!

Слава Україні!

  • 22.11.2023