Лекція на тему: «Права та свободи людини і громадянина»

До Міжнародного дня захисту прав людини в ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» відбулася лекція на тему: «Права та свободи людини і громадянина». Лекцію провела доцент кафедри Політології, соціології та соціальних комунікацій ДУІТЗ, кандидат юридичних наук, доцент, діючий адвокат — Березовська Наталя Леонідівна.

Даний захід пройшов в онлайн-конференції ZOOM у формі запитань та відповідей, цікаво та доступно, за активною участю студентів та викладачів. Студентів було ознайомлено з положеннями Загальної Декларації прав людини, з історією виникнення поняття «права людини», а також обговорено питання дотримання правових норм в Україні. Велику увагу було приділено торгівлі людьми як масовому порушенню прав людини в Україні та світі, і проблемам запобігання та припинення означеного правопорушення.

Лектором було зазначено, що в Україні торгівля людьми набула загрозливих форм через низьку правову культуру і незнання законів, своїх прав та обов’язків. Проте, зазначалося, що останнім часом намітились певні позитивні зрушення у ставленні до проблеми торгівлі людьми як пересічних громадян, так і представників владних структур.

Лекція була проведена в рамках правового виховання та громадянської освіти для наших студентів.

Лекція на тему: «Права та свободи людини і громадянина»

• 10.12.2021