![Кураторські години до Дня Гідності та Свободи України Кураторські години до Дня Гідності та Свободи України](https://okv.suitt.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-25_21-37-20.jpg)
Куратори ВСП “Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ” Оксана Баркар, Алла Прокопенко та Ганна Новак провели відкриті кураторські години, присвячені Дню Гідності та Свободи України. З відвертим інтересом та зацікавленістю студенти дізналися історію цього свята, обговорили події, що стали його передумовами – Помаранчеву революцію та Революцію гідності.
Студентська молодь пройнялася ідеєю, що саме вони, на теперішній час, є творцями сьогодення і майбутнього цього свята, саме вони започатковують та розвивають традицію його святкування.
Національно-патріотичне виховання – це одне з головних завдань сучасного освітнього процесу в ВСП “Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ”.