Кураторські години до Дня Гідності та Свободи України

Куратори ВСП “Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ” Оксана Баркар, Алла Прокопенко та Ганна Новак провели відкриті кураторські години, присвячені Дню Гідності та Свободи України. З відвертим інтересом та зацікавленістю студенти дізналися історію цього свята, обговорили події, що стали його передумовами  – Помаранчеву революцію та Революцію гідності.

Студентська молодь пройнялася ідеєю, що саме вони, на теперішній час, є творцями сьогодення і майбутнього цього свята, саме вони започатковують та розвивають традицію його святкування.

• 29.11.2023