16 лютого – День Єднання України

16 лютого Україна відзначає державне свято – День єднання. Президент України Володимир Зеленський заснував його у 2022-му на тлі попереджень про можливу війну.

З нагоди цієї події у ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» заступник директора з виховної роботи Ольга Большакова провела виховний захід, присвячений історії російсько-української війни: з 2014 року Україна веде справедливу війну за збереження незалежності, право вільного європейського та євроатлантичного вибору, за свій суверенітет і територіальну цілісність.

У своїй доповіді Ольга Большакова наголосила, що повномасштабний напад пришвидшив консолідацію української нації – національна єдність стала основою успішного спротиву. Ми боротимемося, доки не звільнимо від окупанта останній сантиметр української землі. Тож наше суспільство має й надалі залишатися консолідованим для перемоги над агресором і розбудови демократичної правової держави в сім’ї європейських народів.

День єднання – молоде свято, цього року ми святкуємо його лише втретє. У нього немає сформованих роками традицій, але в умовах війни воно набуло особливого сенсу – показати усьому світові, що ми сьогодні – як ніколи єдині та попри все будемо відстоювати свою незалежність і своє майбутнє.

З Днем єднання! Пам’ятайте, що ми – сильні, рішучі та незалежні, бо ми разом, ми єдині! Перемоги нам, миру та добробуту!16 лютого – День Єднання України 16 лютого – День Єднання України 16 лютого – День Єднання України 16 лютого – День Єднання України

  • 16.02.2024