![Проведення стрільби з малокаліберної вогнепальної зброї Проведення стрільби з малокаліберної вогнепальної зброї](https://okv.suitt.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-15_15-21-07.jpg)
Починаючи з 14 листопада, щотижня, студенти ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» приймають участь у стрільбах з малокаліберної вогнепальної зброї у тирі за адресою вул. Буніна 16-А.
Інженер з мобілізаційної роботи Нізола Іван Іванович є керівником стрільби та організатором.
Студенти з неабиякою цікавістю прийняли участь в означеному заході. Найбільш майстерні студенти вирішили продовжити своє навчання більш ґрунтовно і керівництво коледжу тільки раді вітати таку ініціативу.