Вітаємо з І місцем у огляд-конкурсі кабінетів географії Пелимську Вікторію Петрівну!

З метою стимулювання діяльності викладачів та завідувачів кабінетами щодо вдосконалення навчально-матеріальної бази і дидактичного забезпечення навчального процесу, здоров’я, зберігаючого та виховного потенціалу навчального кабінету, залучення здобувачів освіти до занять у предметних гуртках, у 2023-2024 навчальному році Радою директорів ЗФПО Одеської області та обласною методичною комісією викладачів географії ЗФПО Одеської області було проведено огляд-конкурс кабінетів географії закладів фахової передвищої освіти Одеської області.

Завданням такого конкурсу стали:

  • залучення викладачів методичної комісії до активізації роботи навчальних кабінетів;
  • підвищення статусу кабінету як центру навчально-методичної роботи з освітнього компонента;
  • мотивування викладачів до використання сучасних інноваційних технологій в навчальній та позанавчальній діяльності;
  • активізація роботи предметних гуртків з урахуванням напрямків роботи кабінету тощо.

У цьому навчальному році огляд-конкурс був організований у дистанційній формі (он-лайн). За умовами конкурсу завідувачі кабінетами надали відеоматеріали про роботу кабінету та доступ до навчальної платформи. На огляді-конкурсі було представлено кабінети 11 закладів освіти.

Викладач-методист ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» Пелимська Вікторія Петрівна  здобула І місце в обласному огляді-конкурсі  кабінетів географії серед закладів фахової перед вищої освіти. Вікторія Петрівна Пелимська виборола перемогу серед 11 конкурсантів та на високому методичному рівні представила наш заклад освіти.

Вітаємо з І місцем у огляд-конкурсі кабінетів географії Пелимську Вікторію Петрівну!

Вітаємо Вікторію Петрівну!

Бажаємо подальших творчих успіхів, натхнення та наснаги для подальших перемог!

  • 03.07.2024