Екскурсія до Одеського автоцентру КАМАЗ

Здобувачі освіти 2, 3 та 4 курсів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» відвідали Одеський автоцентр КАМАЗ. Під керівництвом викладачів спеціальних дисциплін Ольги Леник, Алли Прокопенко та Євгена Кирилюка здобувачі освіти мали змогу ознайомитися з майбутньою базою практики, адже наш коледж давно та плідно співпрацює з Одеським автоцентром КАМАЗ.

Здобувачам освіти провели пізнавальну екскурсію по усіх боксах, діагностичних лабораторіях, де досвідчені фахівці продемонстрували принципи роботи та характерні особливості автоцентру.

Особливу подяку висловлюємо директору ТОВ «Одеський автоцентр «КАМАЗ»  Хмельнюку Миколі Володимировичу, який особисто поспілкувався зі здобувачами освіти, розповів про історію створення автоцентру, його сьогодення та подальші перспективи розвитку.Екскурсія до Одеського автоцентру КАМАЗ Екскурсія до Одеського автоцентру КАМАЗ Екскурсія до Одеського автоцентру КАМАЗ Екскурсія до Одеського автоцентру КАМАЗ Екскурсія до Одеського автоцентру КАМАЗ

• 13.09.2024