Брейн-ринг «Who is the cleverest»

3 жовтня у ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» відбувся дуже цікавий позакласний захід для здобувачів освіти спеціальності 241- Готельно-ресторанна справа.

Викладач англійської мова Олена Фокша розробила та організувала захід у формі гри Брейн-ринг під назвою «Who is the cleverest». Головною умовою гри було спілкування та відповіді лише англійською мовою. У грі взяли участь дві команди, місця журі зайняла адміністрація коледжу.

Здобувачі освіти відповідали на питання, з цікавістю та ентузіазмом дискутували на тему, що ж у темному ящику, та із задоволенням отримали призи та грамоти. Так, навчатися можна із цікавістю та захопленням!

Брейн-ринг «Who is the cleverest» Брейн-ринг «Who is the cleverest» Брейн-ринг «Who is the cleverest» Брейн-ринг «Who is the cleverest»

Дякуємо Олені Фокші та учасникам заходу за такі яскраві емоції!

• 04.10.2024