Урок мужності від представників бригади «Азов» Національної гвардії України

11 квітня 2024 року в ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» відбувся «Урок Мужності», організований представниками Національної гвардії України «Азов». Ця зустріч виявилася вкрай актуальною та своєчасною, адже на ній було детально розглянуто різні аспекти діяльності полку «Азов» і його місце в умовах війни в Україні.

Представники бригади «Азов» Національної гвардії України детально розповіли про створення, історію та символіку полку «Азов». Окрему увагу було приділено битві за Маріуполь та Азовсталь. Поділилися інформацією про поточну діяльність підрозділу, зокрема про полонених військовослужбовців та інші аспекти військової роботи.  Окрему частину заходу було присвячено важливості національно-патріотичного виховання.

Особлива увага була приділена створенню осередку національного полку «Азов» з метою патріотичного виховання молодого покоління. Цей осередок має на меті навчати людей тактичній медицині та інших заходів, спрямованих на усвідомлення реалій війни та її наслідків, а саме головне – збереження життя.  Здобувачі освіти та викладачі мали можливість поставити питання, висловити власні думки та пропозиції. Урок мужності від представників бригади «Азов» Національної гвардії України Урок мужності від представників бригади «Азов» Національної гвардії України Урок мужності від представників бригади «Азов» Національної гвардії України Урок мужності від представників бригади «Азов» Національної гвардії України Урок мужності від представників бригади «Азов» Національної гвардії України

Щиро вдячні за пізнавальний та корисний захід! Слава Україні!

  • 15.04.2024