Відповідно до вимог статті 20 Кодексу цивільного захисту, постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2013 р. № 444 «Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях»; наказу МВС від 30.12.214 р. № 1417 «Правилами пожежної безпеки в Україні», а також «Плану основних заходів з підготовки цивільного  захисту коледжу на 2024 рік», а також на виконання наказу директора коледжу «Про підготовку та проведення спеціального об’єктового тренування з питань цивільного захисту та протипожежної безпеки» № 31 від 10.09.2024 року, 15 жовтня 2024 року в  навчальному корпусі ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ»  за адресою вулиця Спиридонівська 13 було проведено спеціальне об’єктове тренування (СОТ) цивільного захисту та протипожежної безпеки коледжу.

Темою тренування  було: «Відпрацювання дій формувань цивільного захисту, персоналу та здобувачів освіти під час виникнення пожежі в навчальному корпусі коледжу».

Захід було реалізовано як спеціальне об’єктове тренування з евакуації та з елементами пожежогасіння. Крім того було продемонстровано гасіння умовної пожежі в аудиторі, перевірено знання викладачів щодо виявлення наявності здобувачів освіти, ознайомлення здобувачів освіти та персоналу коледжу з принципами роботи вогнегасника.

Основну увагу в ході тренування було приділено вивченню особовим складом формувань ЦЗ та ДПД своїх функціональних обов’язків, відпрацюванню навичок та вмінь діяти в умовах надзвичайної ситуації з використання приладів, обладнання та майна. Спеціальне об’єктове тренування цивільного захисту та протипожежної безпеки коледжу Спеціальне об’єктове тренування цивільного захисту та протипожежної безпеки коледжу Спеціальне об’єктове тренування цивільного захисту та протипожежної безпеки коледжу Спеціальне об’єктове тренування цивільного захисту та протипожежної безпеки коледжу

• 18.10.2024