Щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня в Україні відбувається Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Генеральна Асамблея ООН оголосила 25 листопада Міжнародним днем боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок. Щороку в цей день у різних країнах по всьому світу розпочинається акція «16 днів проти насильства».

Основне завдання цієї акції – привернути увагу спільноти до двох актуальних проблем – запобігання та протидії домашньому насильству та торгівлі людьми, а також активізація діяльності державних установ і громадських організацій задля об’єднання зусиль заради захисту прав людини.

Зважаючи на викладене в рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» було проведено зустріч студентів, що проживають у гуртожитку, з психологом коледжу Ольгою Кучеренко, в ході якої студенти мали змогу поспілкуватися з приводу розуміння насильства, його видів, а також отримали алгоритм дій у випадку, якщо став жертвою насильства.

Щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

1 грудня запрошений спікер – практикуючий психолог, гештальт-терапевт Єлизавета Сисуєва – провела онлайн зустріч на платформі ZOOM зі здобувачами освіти 1,2, 3 та 4 курсів. Студенти мали змогу дізнатися про форми насильства (психологічне, фізичне, економічне, сексуальне), яку правову та психологічну допомогу може отримати жертва насильства, яка існує мережа спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства, а також куди звертатися, якщо став жертвою домашнього насильства.

Акція «16 днів проти насильства» – це нагода ще раз нагадати громадськості про існування цих проблем у суспільстві, підвищити рівень обізнаності людей щодо усіх форм насильства, продовжити процес створення недискримінаційного простору для життя, розвитку і професійного зростання кожної людини.Щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» Щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» Щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» Щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» Щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

• 07.12.2023