Психологічна допомога студентам під час війни

15 вересня 2023 року студенти 4 курсу ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» відвідали онлайн-лекцію на тему: «Особливості психічних процесів у воєнний час». Запрошений спікер – гештальт-терапевт, викладач філософії Єлизавета Сисуєва розповіла молоді, що таке поляризація, в чому проявляється стрес як реакція організму на події сьогодення, що таке посттравматичний стресовий розлад (ПТСР), і які його наслідки.

Учасники лекції отримали практичні поради від практикуючого психолога як справлятися зі стресом, з панічними атаками у цей складний час. Актуальна та доступна інформація була вкрай цікава та корисна для наших студентів, адже буття студентської молоді у воєнний час дуже складне, стресове, та вимагає постійної адаптації, миттєвих та раціональних реакцій.

Психологічна допомога студентам під час війни Психологічна допомога студентам під час війни Психологічна допомога студентам під час війни

• 21.09.2023