«Не залишайся байдужим!!! Будь завжди пильним!!!»

Відповідно до листа МОН України від 22.04.2022 № 1/4408-22 «Про просвітницькі заходи з питань уникнення враження мінами і вибухонебезпечними предметами та поведінки у надзвичайній ситуації», Листа ООДА, ООВА від 21.04.2022   з учасниками освітнього процесу ВСП «Фаховий коледж вимірювань Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку» був проведений просвітницький захід «Не залишайся байдужим!!! Будь завжди пильним!!!».

Заступник директора з виховної роботи,  голова Студентської Ради  ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» організували заняття 03.05.2022 дистанційно у середовищі Zoom. У зв’язку із зростанням загроз ураження цивільного населення  від  вибухонебезпечних предметів провідний фахівець з питань цивільного захисту зауважила, що проблема вибухонебезпечних залишків війни саме зараз набула особливої гостроти, що з 24 лютого 2022 року підрозділами ДСНС вже знешкоджено понад десятки тисяч вибухонебезпечних пристроїв. Присутні були ознайомлені з рекомендаціями МОН України з питань уникнення враження мінами і вибухонебезпечними предметами та поведінки у надзвичайній ситуації. До заходу також долучилася  психолог  коледжу Кучеренко О.В. з темою «Механізм стресу, та як з ним боротися».

Після заходу куратори коледжу ознайомили батьківську спільноту з  пам’яткою «Щодо правил поведінки населення у разі виявлення підозрілого об’єкта, вибухонебезпечного предмета» в групах, створених  у соціальних мережах.

• 07.05.2022