Навчання з пожежної безпеки співробітників коледжу

Відповідно до вимог «Правил пожежної безпеки для навчальних закладів та установ системи освіти України» 13 вересня 2021 року у ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» відбулась зустріч з працівником навчального-методичного центру ДПТ Атанасовим Іваном Васильовичем.

І.В. Атанасов провів спеціальне навчання та перевірку знань з питань пожежної безпеки з керівництвом та  педагогічними працівниками коледжу.

Лектор нагадав головні правила поведінки при виникненні пожеж, також ознайомив з причинами розвитку і поширення пожеж, основними засобами припинення горіння, обов’язками та діями у разі пожежі, типами вогнегасників та особливостями їх експлуатації.

Співробітникам коледжу була дана можливість скористатися вогнегасниками при гасінні уявної пожежі. Такі практичні навички дають необхідну базу для швидкого та ефективного реагування в разі виникнення пожежі.

• 25.09.2021