Культура відповідальної гри: Азартні ігри - це лише розвага, а не спосіб заробітку

16 вересня 2024 року здобувачі освіти ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ»  відвідали вкрай цікавий, актуальний та корисний захід, присвячений державному регулюванню азартних ігор в Україні.

Захід було організовано у Державному університеті інтелектуальних технологій і зв’язку, а спікером став – Іван Рудий – Голова комісії з регулювання азартних ігор і лотерей в Україні. Лекцію-бесіду було проведено з метою  забезпечення проведення національної інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо небезпеки азартних ігор, загроз ігрової залежності, способів попередження та лікування ігрової залежності, контактів закладів, які надають допомогу особам з ігровою залежністю.

Головним гаслом заходу стало: Азартні ігри  – це  лише розвага, а не спосіб заробітку.Культура відповідальної гри: Азартні ігри  - це  лише розвага, а не спосіб заробіткуКультура відповідальної гри: Азартні ігри  - це  лише розвага, а не спосіб заробітку

• 16.09.2024