Катерина Дабіжа відзначена сертифікатом у номінації «За креативність та глибину наукового підходу»

Здобувачі освіти ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» продовжують гідно представляти наш заклад у олімпіадах, конкурсах та конференціях.

21 травня 2024 року відбулася обласна студентська науково-практична онлайн-конференція на тему «Географічні особливості глобальних проблем людства» серед ЗФПО Одеської області. В конференції прийняла участь здобувачка освіти 3 курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Катерина Дабіжа. Під керівництвом досвідченого викладача-методиста Пелимської В.П. вона підготувала змістовну доповідь та креативну відеопрезентацію на тему: «Ліквідація неграмотності як проблема сучасного світу», яка була відзначена в номінації «За креативність та глибину наукового підходу».

Вітаємо Катерину та бажаємо подальших наукових досягнень!

• 19.06.2024