Виховна година з нагоди 30-річчя Незалежності України

18 вересня 2021 року в Відокремленому структурному підрозділі «Фаховий коледж вимірювань Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку» було проведено виховну годину серед студентів нового набору, з нагоди 30 річниці Незалежності України. Навчально-виховний захід було організовано викладачем історії України та правознавства Лещенко С. П. за участю голови циклової комісії фундаментальних, соціально-економічних та гуманітарних дисциплін Туркової О. О.

Відзначаючи і вшановуючи державне тридцятиріччя, організатори зустрічі мали на меті привернути увагу до маленьких і великих епізодів пройденого шляху українським народом, який розбудовував державність. Учасники зустрічі переглянули тематичний документальний фільм та прийшли до висновку, що багато вже зроблено в нашій країні, та не менше роботи – ще попереду.

• 18.09.2021