«ДОЛОНЬКИ ЄДНОСТІ ТА МИРУ»

16 лютого в Україні відзначають День Єднання! Цей день згуртовує українців та ще раз нагадує про те, що сила нашої держави – в єдності. Єдність – це наша потужна зброя.

З нагоди відзначення Дня Єднання студенти та викладачі ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» зі своїми рідними, взяли учать у флешмобі «Долоньки єдності та миру». Такі спільні заходи кожного разу показують згуртованість, єдність та небайдужість нашого колективу навколо спільної національної ідеї, задля миру та перемоги.

 

Ми вкотре довели, що Україна єдина. Ми разом – щоб бути сильними, єдиними, міцними, щоб подолати усі тривоги і виклики долі. Джерело нашої сили – єдність, любов до нашої країни, до наших близьких. Україна була, є і буде незалежною, суверенною, територіально цілісною і самодостатньою державою.

За цей, майже, рік війни у нас всіх ще більше проявилася любов до неньки-України, ми всі відчули себе справжніми патріотами своєї незалежної, єдиної держави. Об’єднані вірою і прагненням кращого майбутнього для Батьківщини, ми зможемо перемогти ворога і здобути справедливий мир!

Разом ми – сила.

Україна понад усе!

З Днем Єднання!

  • 17.02.2023