Благодійний Ярмарок на підтримку ЗСУ

26 вересня у ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» відбувся Благодійний ярмарок на підтримку Збройних сил України.

Ініціатором проведення заходу стала циклова комісії спеціальних дисциплін спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа на чолі з Ганною Новак. Усі члени комісії та куратори груп з радістю долучилися до заходу.

Але найголовнішою рушійною силою стали, звичайно, здобувачі освіти та їх батьки. Скільки радості та захоплення, скільки ентузіазму та завзяття в очах! Продавали та купували всі – від директора коледжу до викладачів, від перехожих до здобувачів освіти. Увесь коледж прийняв участь у Благодійному ярмарку.

За результатами заходу групи, що прийняли участь, отримали грамоти у таких номінаціях: «Найкращі емоції та організованість», «Найкраще оформлення столу», «Найсмачніші страви», «Найшвидший та найбільший продаж».

На Благодійному ярмарку було зібрано 11 тис.грн., які були перераховані 30.09.24 р. на головний рахунок ГО Вільні.Успішні.Нескорені. Дані кошти будуть використані для подальшої роботи в наданні маскування нашим захисникам на різних напрямках фронту та інших негайних потреб воїнів!

Дякуємо усім небайдужим,  хто приєднався до нашого Благодійного Ярмарку на підтримку ЗСУ!

• 27.09.2024