Захист дипломних робіт у ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ»

З 17 червня до 26 червня у ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» відбувся захист дипломних робіт здобувачів освіти. Протягом означеного часу здобувачі освіти презентували та захищали свої дипломні роботи, демонстрували свої проєкти та відповідали на питання членів державної екзаменаційної комісії, і звичайно, отримували відповідне оцінювання.

В умовах воєнного стану захист дипломних робіт відбувався в двох режимах: більшість здобувачів освіти захистили дипломні роботи в офлайн режимі, а окрема частина дипломних робіт були захищені в дистанційному режимі відео-конференції із застосуванням сервісів Zoom, GoogleMeet, проте захист пройшов успішно та продуктивно.

У коледжі працювали три екзаменаційні комісії з перевірки якості підготовки випускників:

1. Екзаменаційна комісія (ЕК) з денної форми навчання для захисту дипломних робіт фахових молодших бакалаврів зі спеціальності 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» ОПП «Радіотехнічні вимірювання» працювала у складі: голова комісії – Неправський В.О. (начальник служби якості ТОВ «Телекарт-прилад»), члени комісії – Тимохіна Л.Б. (викладач вищої категорії, голова циклової комісії), Куліченко Т.О. (викладач вищої категорії), Гальчинська Л.М. (викладач вищої категорії), секретар – Гонтар А.А. (лаборант).

ЕК визначала достатньо високий рівень набутих загальних та спеціальних (фахових) компетентностей здобувачів освіти з компонент освітньо-професійної програми «Радіотехнічні вимірювання» загальної та професійної підготовки. Відмінні знання при захисті дипломних робіт показали здобувачі освіти: Баранова Владислава та Ведута Вероніка.

1. Екзаменаційна комісія для захисту дипломних робіт фахових молодших бакалаврів зі спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» працювала у такому складі: голова комісії – Ремигайло І.Ю. (управляюча «GreenParkHotel»), члени комісії – Новак Г.О. (викладач вищої категорії, голова циклової комісії), Пелимська В.П. (викладач вищої категорії), секретар – Арсєньєва О.О. (зав. лабораторії).

Здобувачі освіти під час захисту показали знання з професійно-орієнтованих дисциплін. Комісія відзначила відмінний захист дипломних робіт таких здобувачів освіти: Сурвілова Вікторія та Маруда Софія.

1. Екзаменаційна комісія для захисту дипломних робіт фахових молодших бакалаврів зі спеціальностей 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка», ОПП «Механічні вимірювання», 141 – «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», ОПП «Сервіс електроустаткування автотранспортних засобів» працювала у такому складі: голова комісії: Хмельнюк Н.В. (директор ТОВ «Одеський автоцентр КАМАЗ», члени комісії – Культа С.В. (заступник директора з НР), Подостроєць Л.О. (викладач вищої категорії, голова циклової комісії), Кирилюк Є.В. (викладач другої категорії), секретар – Арсеньєва О.О.

Комісія відзначала відмінний захист дипломних робіт таких здобувачів освіти за спеціальністю 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка», ОПП «Механічні вимірювання»: Стоянова Ангеліна, Лисуненко Олександр. А також відзначено відмінний захист дипломних робіт таких здобувачів освіти за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», ОПП «Сервіс електроустаткування автотранспортних засобів»: Загороднюк Дмитро, Москаленко Микита, Узун Олег.

В цілому захист пройшов цікаво і невимушено, не дивлячись на хвилювання кожен здобувач освіти творчо та на високому професійному рівні показав набуті в стінах коледжу знання, уміння та навички.

Екзаменаційні комісії відмітили позитивні сторони захисту дипломних робіт:

• декілька здобувачів освіти обрали об’єктами дослідження заклади в яких проходили практику чи працювали, що дозволило більш детально розглянути теми;
  • теми обрані здобувачами освіти сучасні, відображають проблеми в галузі та запропоновані рішення можуть мати практичне застосування;
  • наявність дипломних робіт, які розглядають питання забезпечення єдності та достовірності вимірювань законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки та методики їх повірки;
  • значна кількість дипломних робіт присвячена розробці та удосконаленню методик повірки сучасних вітчизняних та закордонних засобів вимірювальної техніки;
  • сучасні слайд-презентації при захисті робіт з додаванням відеоматеріалів за темою роботи.

Вітаємо здобувачів освіти, що успішно захистили дипломні роботи та завершили своє навчання у коледжі!

Бажаємо подальших успіхів у навчанні, творчого натхнення та наснаги!

• 06.07.2024