Педагогічна рада: підсумки 2023-2024 навчального року

28 червня 2024 року у ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» відбулося засідання Педагогічної ради коледжу. Члени Педагогічної ради мали змогу побачити презентацію переможниці номінації конкурсу «Педагогічний Оскар-2024» Квасикової Ганни Сергіївни, яка детально розповіла про досвід участі та практичні результати дослідження. Окрім того викладачам було вкрай корисно дізнатися про досвід участі, оформлення документації та рекомендації майбутнім учасникам обласного огляду-конкурсу кабінетів, про що детально розповіла  переможниця обласного огляду-конкурсу кабінетів географії серед ЗФПО Пелимська Вікторія Петрівна.

Усі присутні заслухали звіти голів циклових комісій Новак Ганни Олексіївни, Тимохіної Людмили Борисівни, Подостроєць Лариси Олександрівни про результати та підсумки роботи екзаменаційних комісій з перевірки якості підготовки випускників ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ». Також про підсумки роботи доповіли: методист Леник Ольга Андріївна (щодо методичної роботи викладачів), заступник директора з навчальної роботи Культа Світлана Володимирівна ( щодо навчальної роботи викладачів), заступник директора з виховної роботи Большакова Ольга Віталіївна ( щодо виховної роботи викладачів).

У цьому навчальному році викладачі коледжу продемонстрували добрі результати роботи в усіх сферах: від здобуття перемоги на конкурсі «Педагогічний Оскар-2024» до першого місця на огляді конкурсі кабінетів; від участі у міжнародних науково-практичних конференціях до публікацій у фахових наукових виданнях; від підготовки переможців обласних конкурсів та олімпіад до здобуття першого місця у спортивних змаганнях.

Найприємнішою частиною Ради стали підсумки роботи викладачів в обласних методичних комісіях, а також нагородження грамотами, свідоцтвами, сертифікатами та дипломами. На останок відбулося  привітання від первинної профспілкової організації ювілярів.

Дякуємо викладачам коледжу за плідну працю! Далі – тільки більше!

• 06.07.2024