Фаховий коледж вимірювань зустрів здобувачів освіти нового набору

30 серпня 2024 року у ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» відбулися організаційно-вітальні збори для здобувачів освіти нового набору 2024. Означений захід мав на меті познайомити здобувачів освіти та їх батьків з керівництвом коледжу, кураторами груп, навчальним корпусом та графіком навчального процесу. Організаційно-вітальні збори розпочалися хвилиною мовчання із вшанування пам’яті загиблих, усіх, хто втратив найцінніше в цій жорстокій війні.

Із  привітальним словом до здобувачів освіти та їх батьків звернулась директор ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» Радулова Ірина Костянтинівна, побажавши міцного здоров’я і сил, натхнення, цікавого навчального року, і головне – перемоги та миру. Свої привітання першокурсникам висловили заступник директора з начально-методичної роботи Культа Світлана Володимирівна та заступник директора з виховної роботи Большакова Ольга Віталіївна. Окрім того, здобувачі освіти та їх батьки мали змогу познайомитися з головою первинної профспілкової організації Гальчинською Людмилою Миколаївною, завідувачками відділень Квасиковою Ганною Сергіївною та Сидоренко Олександрою Олександрівною.

Таким чином, кожен учасник організаційного заходу мав можливість познайомитися з адміністрацією коледжу, завідувачами відділень, викладачами та кураторами. Психолог коледжу залишила усім бажаючим свої координати. Було проведено  інформаційну роботу з питань охорони праці, цивільного захисту, пожежної безпеки, після чого здобувачі освіти спустились до найпростішого укриття, яке може бути використано у разі включення сигналу «Повітряна тривога».Фаховий коледж вимірювань зустрів здобувачів освіти нового набору Фаховий коледж вимірювань зустрів здобувачів освіти нового набору Фаховий коледж вимірювань зустрів здобувачів освіти нового набору Фаховий коледж вимірювань зустрів здобувачів освіти нового набору Фаховий коледж вимірювань зустрів здобувачів освіти нового набору

Усім першокурсникам бажаємо гідно розпочати своє студентське життя, бути цілісними особистостями, професіоналами і лідерами!

Разом до перемоги! Україна понад усе!

• 30.08.2024