Здобувачі освіти коледжу взяли участь у забігу «Running for Freedom»

20 вересня 2024 року Комітетом з фізичного виховання спорту Міністерства освіти і науки України Одеським обласним відділенням (філією) та під загальним керівництвом Міністерства освіти і науки України відбувся забіг здобувачів освіти «Running for Freedom» до Міжнародного дня студентського спорту. Цей захід проводиться щорічно з метою широкого впровадження фізичної культури і спорту в побут студентської молоді Одещини, а також підтримки окупованих міст України внаслідок повномасштабного вторгнення.

Програмою передбачався  традиційний спортивний флешмоб – руханка, масовий студентський легкоатлетичний забіг «Running for Freedom».

В марафоні брали участь 20 ВУЗів, коледжів та фахових училищ Одещини, та загалом забіг налічував 76 спортсменів. Здобувачі освіти ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» також з задоволенням долучилися до святкування Міжнародного дня студентського спорту та прийняли участь у забігу.

Здобувачі освіти коледжу взяли участь у забігу «Running for Freedom»
  • 24.09.2024