Конференція здобувачів освіти «Готель моєї мрії»

17 вересня 2024 року у ВСП «Фаховий коледж вимірювань Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку» відбулася конференція «Готель моєї мрії» серед здобувачів освіти всіх курсів спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» денного відділення «Електроенергетики, електротехніки та електромеханіки, готельно-ресторанної справи».

Конференцію проводила Ганна Сергіївна Квасикова, завідувач денного відділення ЕЕЕ ГРС, кандидат фізико-математичних наук, спеціаліст вищої категорії, яка, окрім керівництва роботами здобувачів освіти, представила коротке інтерв’ю на чотирьох іноземних мовах (англійській, німецькій, іспанській та французькій). Це стало потужним мотиваційним інструментом для подолання мовного бар’єру, що надає ще більше можливостей та конкурентних переваг у обраній професії.

Взагалі, метою конференції стала демонстрація здобувачам освіти яким повинен бути сучасний готель, і яким вимогам він повинен відповідати, щоб бути конкурентоспроможним на ринку готельних послуг, а також яким вимогам повинен відповідати сучасний працівник готелю. Окрім вже звичних доповідей та презентацій, здобувачі освіти продемонстрували співбесіду англійською мовою, відео презентацію готелю тощо.

Слід відзначити ґрунтовну підготовку доповідей, цікаві та креативні ідеї керівника заходу, а також загальний високий організаційно-методичний рівень конференції.Конференція здобувачів освіти «Готель моєї мрії» Конференція здобувачів освіти «Готель моєї мрії»Конференція здобувачів освіти «Готель моєї мрії» Конференція здобувачів освіти «Готель моєї мрії»

• 18.09.2024