Вся правда про наркотики: лекція від громадської організації «НАРКОНОН-ОДЕСА»

4 жовтня 2024 року громадська організація «НАРКОНОН-ОДЕСА» представила у ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» презентацію «Вся правда про наркотики». Громадська організація «НАРКОНОН-ОДЕСА» вже давно працює з людьми, що потрапили в наркотичну або алкогольну залежність, та допомагає таким людям адаптуватися в суспільстві та впоратись з проблемами, без вживання наркотичних засобів та алкоголю.

З метою попередження виникнення проблеми алкогольної та наркотичної залежності серед молоді в майбутньому, виховним відділом коледжу було організовано низку заходів, зокрема, здобувачі освіти 1 курсу коледжу мали змогу почути що таке наркотична залежність, які шляхи її подолання. Спікер громадської організації  «НАРКОНОН-ОДЕСА» Самойленко Олексій Васильович розповів також про алкогольну залежність, залежність від куріння, та наслідки таких шкідливих звичок.

Вся правда про наркотики: лекція від громадської організації «НАРКОНОН-ОДЕСА» Вся правда про наркотики: лекція від громадської організації «НАРКОНОН-ОДЕСА»

Дякуємо, Олексію Васильовичу за корисну та цікаву лекцію-бесіду !

• 05.10.2024