Бібліотека коледжу (тоді ще технікуму) почала роботу зразу після першого набору студентів. 25 липня 1946 року вийшов наказ Голови Комітету у справах Мір та Вимірювальних приладів №197 «Про забезпечення учбового процесу в Одеському технікумі вимірювань», за яким технікуму було надано 500 екземплярів підручників. Так почалося формування бібліотеки коледжу. Вже в 1947 році фонд бібліотеки складав 2000 екземплярів, а на сьогодні він складається з більш ніж з 95000 екземплярів книг основного фонду (підручники, наукові монографії, навчальні посібники, художня література); фонду електронних книг – 403 назви; а також близько 1500 примірників передплачувальних видань. Це дозволяє задовольняти потреби студентів усіх спеціальностей коледжу.
Крім абонементу, де студенти і співробітники коледжу отримують учбову літературу, існує простора читальна зала (60 кв.м), де є можливість працювати з додатковою літературою, документами і періодичними виданнями.
В читальній залі для зручності пошуку потрібної літератури знаходяться алфавітний та тематичний каталоги, де представлений весь бібліотечний фонд, і, що дозволяє знайти потрібні джерела для роботи.
Також в читальній залі знаходяться інформаційні стенди, що постійно оновлюються: «Пам’ятні дати календаря», тематичні виставки, стенд «Україна», а також виставка книг, написаних нашими викладачами.
На стенді «Інформація для читачів» викладені Правила користування бібліотекою, новинки надходжень до бібліотеки та зразки періодичних видань (журналів).
На початку навчального року студенти першого курсу знайомляться з бібліотекою, правилами користування нею і отримують комплекти підручників для першого семестру.