Знання та користування правилами етикету – це розкіш, яку ви можете собі дозволити!

11 вересня у ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» відбулася гостьова лекція для здобувачів освіти спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа. Запрошеним спікером стала Вікторія РОМАЩЕНКО – фахівець з етикету, кандидат юридичних наук, авторка культурно-просвітницького проекту «Etiquette Familia – Школа етикету», випускниця Швейцарської міжнародної школи етикету та протоколу.

Здобувачі освіти коледжу з непідробним інтересом та зацікавленістю слухали та дізнавалися про важливість правил етикету, як на роботі так і вдома, що таке етикет та вихованість, що таке доречність та гідність, та як вони впливають на побудову кар’єри та життя в цілому. Особливу увагу Вікторія Ромащенко приділила важливості зовнішнього вигляду, правилам самопрезентації та поставі.

Захід пройшов у формі лекції-бесіди, адже учасники мали дуже багато запитань до фахівця з етикету. Здобувачів освіти цікавили питання дрес-коду на роботі, протоколу державних символів та етикет їх використання, та багато інших питань, як професійного так і побутового спрямування. Знання та користування правилами етикету  – це розкіш,  яку ви можете собі дозволити! Знання та користування правилами етикету  – це розкіш,  яку ви можете собі дозволити! Знання та користування правилами етикету  – це розкіш,  яку ви можете собі дозволити!

Щиро дякуємо нашому запрошеному спікеру за дійсно цікаву, корисну та вельми актуальну лекцію-бесіду!

• 12.09.2024