Національно-патріотичне та культурне виховання нашої студентської молоді – це одне з пріоритетних завдань сучасної освіти. Здобувачі освіти ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» спеціальності 241 – Готельно-ресторанна справа разом з викладачем спеціальних освітніх компонент Ольгою Леник відкрили 177 філармонійний сезон у Одеській обласній філармонії ім. Давида Ойстраха з концерту Академічного ансамблю української музики, пісні і танцю «Чайка».

Ансамбль «Чайка» – прекрасний музично-танцювальний колектив. В його репертуарі втілені кращі традиції українського музичного і танцювального мистецтва. Ансамбль представив програму, де кожен музичний твір майстерно поєднував традиційні українські мотиви з сучасними аранжуваннями. Наші здобувачі освіти залишали залу з сяючими обличчями, наповнені гармонією та відчуттям причетності до багатої культурної спадщини України.

Такі культурно-освітні подорожі сприяють культурному розвитку здобувачів освіти, сприяють патріотичному вихованню, що разом впливає на формування майбутнього української нації. Здобувачі освіти відвідали концерт Академічного ансамблю української музики, пісні і танцю «Чайка» Здобувачі освіти відвідали концерт Академічного ансамблю української музики, пісні і танцю «Чайка» Здобувачі освіти відвідали концерт Академічного ансамблю української музики, пісні і танцю «Чайка»

• 10.10.2024