Вибори голови студентської ради фахового коледжу вимірювань

31 травня в онлайн форматі відбулась Конференція студентів, де були проведені таємні вибори голови студентської ради ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ», на підставі складання повноважень діючого голови студентськоï ради коледжу Возикової Юлії.

Кожен студент мав можливість висловити довіру тому чи іншому кандидату і саме від нього залежало майбутнє студентського самоврядування коледжу. Вибори відбувалися в таємному порядку в телеграм каналі і результати стали відомі після офіційного результату, затвердженого протоколом Студентської виборчої комісії.

Іванюша Катерина, голова Студентської виборчої комісії, повідомила про участь у виборах голови студентської ради 2-ох кандидатів: Тимошенко Аліни (2 курс) та Никитенко Анни (2 курс), які представили свої Програми розвитку і напрямів діяльності студентської ради. Згiдно з результатами таємного голосування, новим головою студентської ради нашого коледжу стала студентка 2-го курсу Никитенко Анна.

Вибори голови студентської ради фахового коледжу вимірювань

А заступником голови студентської ради за справедливістю обрано другого кандидата Тимошенко Аліну.

Вибори голови студентської ради фахового коледжу вимірювань

Тож вітаємо Никитенко Анну з перемогою у виборах. Бажаємо їй натхнення, нових креативних ідей, творчої наснаги та плідної роботи у системі студентського самоврядування.

Ми впевнені, що її наполегливість, сумлінність та відданість допоможуть їй у подальшій роботі та житті, а студентська рада зможе не тільки примножити традиції, а й буде плідно розвиватися, збагачуючи новими кольорами студентське життя!

Вибори голови студентської ради фахового коледжу вимірювань Вибори голови студентської ради фахового коледжу вимірювань

• 07.06.2023